Україна, м. Берегово, вул. Б. Хмельницкого 18, Тел.: +38 (066) 680 7677 кафе / +38 (095) 689 0777 Замовлення тортів

Піцерія

Ви знаєте як у печі потріскують дрова?… А таки знаєте цей магічний процес, а тепер ще додайте моцареллу, базилік, розмарин, додайте ще щіпку любові та сонця і отримаєте справжню італійську піцу, аромат від якого дурманить розум та заставляє серце битись швидше і створює неповторний смак Італії.

Ви там ніколи не були? Або хочете прежити ще раз це свято душі і тіла? Тоді, піца на дровах Парижель саме для Вас і готова відкрити Вам двері до Італії саме в Берегово)) Ми подаруємо Вам незабутні враження, а наш приємний інтер’єр та гостинний персонал з радістю зустрінуть Вас та подарують Вам коротку, але дуже смачну подорож у країну сонця, вина та справжньої піци.

Ароматна піца на тоненькій скоринці приготована за кращими класичними рецептами професійними піцейола – ось що вирізняє нас серед інших сервісів доставки піци. Ми взяли найкраще з глибини століть і створили ідеальну піцу, доступну для Всіх!

У нас великий вибір піц, тож кожен зможе знайти щось на свій смак. Ви любитель традиційної італійської піци? Спробуйте нашу фірмову піцу «Чотири Королі»  – це саме те що Вам потрібно.

Ми використовуємо найсвіжіші інгредієнти, поєднуємо професійність та кращі рецепти, щоб в кінцевому результаті Ви змогли отримати найсмачнішу піцу на дровах. Не вагайтесь, а просто замовляйте піцу на дровах в «Парижель»!