Кондитерська

Свято кожен день

Любиш зустрічатися з друзями та тішити себе солоденьким зранку або після довгого дня, спробуй кондитерський шедевр від Parisel та відчуй його неповторний смак. Ми створюємо справжню магію: даруємо посмішки, радощі, яскраві емоції та захоплення кожному, для тих хто полюбляє солодощі. 

Весільні торти

Ви продумали весілля до дрібниць. Яке місце на ньому займає весільний торт? За нашим досвідом, вибір весільного торту не менш важливий за вибір ресторану та банкетного меню.
Звичайно, торт має відповідати стилю весілля, органічно вписуватись серед інших святкових страв.  «PARISEL» втілить всі ваші побажання і створить справжню прикрасу весільного столу. Святкуючи чергову річницю весілля, кожна щаслива сімейна пара хоче знову пережити ті ж емоції, що і в той самий знаменний день. Звичайно ж, без весільного торта тут не обійтися! Торт на річницю весілля повинен бути особливим. Наші майстри створюють оригінальні і красиві торти, щоб черговий день народження сім’ї пройшов на тій же позитивній хвилі, що і саме весілля!
 

Кенді бар

У кондитерській справі, як і у високій моді, існує класика і тренди. Ми працюємо над кенді-баром, враховуючи твої смаки, актуальність декору та сезонність інгредієнтів. Це буде незабутній День народження.
Замовивши кенді-бар від Parisel, будьте готові, що гості розбиратимуть солодощі швидше, ніж наповнятимуться келихи шампанського. А Ви ще тиждень після святкування милуватиметесь фото з кенді-баром у своїй стрічці в Instagram.